Skontaktuj się z Nami

img not found

Malowanie proszkowe
Lakiernia proszkowa Legnica

Centrum lakierowania proszkowego

  • Zakładów lakierniczych
  • M2

    Wydajność na dobę
  • +

    Obsługiwanych firm
shape img not found shape img not found
about img not found shape img not found shape img not found shape img not found shape img not found
Centrum Lakierowania

Poznaj nas

Intercolor to lakiernia proszkowa zlokalizowana w miejscowości Jelcz Laskowice, która rozpoczęła działalność w lipcu 2007 roku. Firma powstała na bazie wieloletnich doświadczeń zdobytych w dwóch oddziałach malowania proszkowego na Pomorzu: w Gdańsku i w Gdyni. Lakierowanie proszkowe pozwala na precyzyjne naniesienie barwnika i dotarcie do miejsc, które są nieosiągalne dla tradycyjnych metod lakierowania lub malowania. Ponadto przy usłudze lakierowania proszkowego elementy konstrukcji poddawane są działaniu wysokiej temperatury, przez co barwnik szczelnie przylega do powierzchni – takiej trwałości nie uzyska się przy pomocy pędzla..

Nasza lakiernia proszkowa realizuje zlecenia na terenie Jelcza Laskowic i okolicznych miast. Zajmujemy się przygotowaniem powierzchni do malowania proszkowego. Realizujemy każdą wielkość zamówienia, a klientom oferujemy możliwość wyboru struktury i stopnia połysku. Pracujemy na kolorach z palety RAL. W naszej pracy korzystamy z produktów atestowanych i certyfikowanych, które dają najwyższy stopień estetyki. Zapewniamy profesjonalną i fachową usługę oraz doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i firmowych, którzy chcą skorzystać z usług malowania i lakierowania proszkowego, które wykazują doskonałe parametry antykorozyjne. Lakierowanie proszkowe konstrukcji i powierzchni stalowych poprzedzamy piaskowanie stali, które pozwala na najdokładniejsze oczyszczenie elementów, pozwalające na trwałe nałożenie powłoki ochronnej. W zależności od realizowanej usługi wykonujemy manualne i automatyczne lakierowanie proszkowe. Posiadamy komory do polimeryzacji lakieru, centra chemiczne umożliwiające kompleksową obróbkę powierzchni aluminiowych, stalowych i ocynkowanych oraz komory do obróbki strumieniowo ściernej.

INTERCOLOR

Poznaj naszą ofertę

Malowanie
proszkowe

Głównym przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obróbka aluminium oraz stali czarnej, ocynkowanej i nierdzewnej.

Malowanie kataforetyczne

Klientom naszej firmy oferujemy profesjonalną usługę lakierowania proszkowego: manualnego i automatycznego.

Cynkowe
Fosforowanie

Na ofertę naszej firmy składa się również kompleksowa usługa fosforowania żelazowego.

Malowanie proszkowe Legnica

Lakiernia proszkowa Legnica

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy – Lakiernia Proszkowa Intercolor Legnica. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie malowania proszkowego. Nasza firma to gwarancja najwyższej jakości usług, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do każdego klienta. Działamy na rynku już od wielu lat, gromadząc doświadczenie, które pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Malowanie proszkowe Legnica

Malowanie proszkowe to technika, która gwarantuje wyjątkową trwałość i odporność malowanych elementów. Stosujemy najnowocześniejsze technologie oraz wysokiej jakości farby proszkowe. Dzięki temu nasze wyroby odznaczają się znakomitą wytrzymałością oraz atrakcyjnym wyglądem.

Profesjonalne usługi lakiernicze Legnica

Oferujemy kompleksowe usługi lakiernicze, począwszy od przygotowania powierzchni, poprzez malowanie, aż do finalnych obróbek. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Gwarantujemy szybką realizację zleceń i konkurencyjne ceny.

Malowanie konstrukcji stalowych w Legnicy

Specjalizujemy się w malowaniu proszkowym konstrukcji stalowych. Nasze usługi zapewniają nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim ochronę konstrukcji przed korozją i działaniem czynników atmosferycznych. Zaufaj nam i zadbaj o długotrwałość swoich konstrukcji.

Dlaczego warto wybrać naszą lakiernię Intercolor?

Decydując się na nasze usługi, wybierasz profesjonalizm, doświadczenie i jakość. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy, dlatego podejście do każdego zlecenia jest indywidualne. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i zawsze służymy radą. Wybierz Lakiernię Proszkową Intercolor Legnica – sprawimy, że Twoje produkty zyskają wyjątkowy i trwały wygląd.

Happy Clients

I worked with brands

brand img not found
brand img not found
brand img not found
brand img not found
brand img not found
brand img not found
brand img not found
brand img not found
brand img not found
brand img not found
porfolio not found
Development
Web Business Plan
porfolio not found
Consultancy
Web Consultancy Plan
porfolio not found
Content Writing
Content Writing Plan
Creative Portfolio

Solution we offer you

Experiences that keep your customers coming back for more information about
services Makes best effort

porfolio not found
Realizacja 1
Malowanie
porfolio not found
Realizacja 2
Inne malowanie
porfolio not found
Realizacja 3
Test
Zobacz

Paletę RAL

X