Lakierowanie i malowanie proszkowe konstrukcji stalowych – Wrocław i okolice

Głównym przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa obróbka aluminium oraz stali czarnej, ocynkowanej i nierdzewnej. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie co oznacza, że technologię przygotowania powierzchni dobieramy indywidualnie, w zależności od dostarczonego materiału.

Warto zaznaczyć, że przygotowywane w naszej lakierni proszkowej powłoki cechują się świetnymi parametrami antykorozyjnymi. Malowanie powierzchni stalowych każdorazowo rozpoczynamy od dokładnego piaskowania stali. W ten sposób oczyszczamy wszystkie elementy i przygotowujemy je do nałożenia specjalnej powłoki ochronnej.

Naszą dewizą jest profesjonalne podejście do klienta!

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego każdego dnia dokładamy starań, aby oferować Państwu wyłącznie najwyższej jakości usługi. Wszystkie powierzone zlecenia, niezależnie od tego czy mowa o lakierowaniu proszkowym czy fosforowaniu żelazowym wykonujemy z należytym zaangażowaniem po to, aby finalnie otrzymali Państwo produkt odpowiadający wszystkim Waszym potrzebom i oczekiwaniom.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

To, co odróżnia nas od stale rosnącej konkurencji to najwyższa jakość świadczonych usług, wysoka orientacja na klienta oraz szybka realizacja zleceń. Usługi lakierowania proszkowego lub fosforowania żelazowego wykonujemy do trzech dni roboczych! Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów współpracy!

01

02

03

04