71 381 11 11

Oferta

Zajmujemy się obróbką aluminium, stali czarnej, ocynkowanej i nierdzewnej. Dla każdego materiału zapewniamy odpowiednio dobraną technologię przygotowania powierzchni. Powłoki, które wykonuje nasza lakiernia proszkowa, osiągają świetne wyniki w testach antykorozyjnych. Malowanie konstrukcji stalowych rozpoczynamy, wykonując dokładne piaskowanie stali, aby odpowiednio oczyścić wszystkie elementy i przygotować ich powierzchnię do nałożenia powłoki ochronnej. Jeśli szukasz firmy oferującej piaskowanie i malowanie proszkowe w okolicy Wrocławia, zapraszamy do kontaktu.

Dostępne procesy technologiczne:

01

02

03

04

Obróbka
strumieniowo-ścierna
Przygotowanie chemiczne odpowiednie
dla rodzaju powierzonego materiału
Fosforanowanie
żelazowe
Lakierowanie proszkowe
manualne i automatyczne

Lakierowanie proszkowe Wrocław

Malowanie proszkowe polega na elektrostatycznej aplikacji farby proszkowej i utwardzeniu powłoki w komorze polimeryzacyjnej.

Oferujemy lakierowanie proszkowe w kolorach z palety RAL, z możliwością wyboru stopnia połysku oraz gładkiego lub strukturalnego efektu powłoki. Na zamówienie, istnieje możliwość wykonania malowania w kolorze wybranym z palety NCS.

Zaletą wykorzystania tej technologii jest wysoka estetyka wykonania, zabezpieczenie antykorozyjne i bardzo krótki czas trwania procesu technologicznego (4 godziny wraz z przygotowaniem powierzchni).

Lakierowanie automatyczne zapewnia możliwość realizacji dużych partii materiału w krótkim czasie, powtarzalność i wysoką estetykę powłoki.
Polecamy malowanie proszkowe klientom z Wrocławia i okolic – cennik ustalany jest indywidualnie, w zależności od wielkości elementów, rodzaju proszku oraz terminu realizacji zlecenia.

Fosforanowanie cynkowe

Fosforanowanie cynkowe jest chemiczną metodą obróbki powierzchniowej stali, polegającej na wytworzeniu na materiale bazowym trudno rozpuszczalnej warstwy fosforanów cynku.

Proces technologiczny fosforanowania polega na trawieniu w słabo alkalicznych roztworach, aktywacji powierzchni, nałożeniu fosforanów, płukaniu oraz suszeniu (w jednym ciągu technologicznym).

Wytworzona powłoka jest porowata, chłonna i nadaje się jako powłoka konwersyjna bez dalszej obróbki do późniejszego malowania proszkowego, co wspólnie stanowi szczelne i skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne.

Zastosowanie powłok fosforanowych:

  • jako powłoka podkładowa pod powłoki malarskie polepszająca właściwości antykorozyjne oraz zapewniająca bardzo dobrą przyczepność farby do podłoża,
  • do ochrony czasowej wyrobów w czasie transportu, magazynowania oraz eksploatacji, po uprzednim nasyceniu powłoki różnego rodzaju środkami ochrony czasowej (olejowanie, nawoskowanie lub spasywowanie),
  • polepszenie właściwości poślizgowych podczas obróbki plastycznej na zimno stali.

Główni odbiorcy:

  • przemysł budowlany
    - konstrukcje stalowe
  • przemysł motoryzacyjny
  • przemysł maszynowy
  • przemysł stoczniowy

Nasze atuty

sprawdź czym się wyróżniamy

atuty

Jakość
certyfikat ISO
Indywidualne podejście
do każdego klienta
Bardzo krótkie terminy realizacji
do 3 dni roboczych
Wyposażenie umożliwiające realizację kompleksowej usługi
zabezpieczenia antykorozyjnego obejmującej przygotowanie powierzchni
Duże wymiary komory
do wygrzewania
Transport
produktów